ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Grand Hotel Evropa


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Václavské náměstí 25, Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: evropa@mail.ohp.cz

-

Hotel Evropa Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * parkoviště * laundry * trezor * bathroom * buffet breakfast


Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha Hotel Evropa Praha

Popis:

Tříhvězdičkový Grand Hotel Evropa se nachází přímo na Václavském náměstí (Praha 1) v blízkosti důležitých památek Prahy. Nabízíme 90 pokojů a 3 apartmány ve stylu Ludvíka XVI. V okolí hotelu najdete spousta restaurací, kaváren, obchodů, barů, ...atd.

Pokoje
K dispozici máme jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje v kategorii 3*. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a některé mají i balkon s výhledem na Václavské náměstí. 3 pokoje jsou dekorované ve stylu Ludvíka Louis XVI. Dále k hotelu patří 2 patra kde nabízíme tzv. economy class pokoje za zvýhodněné ceny. Tyto pokoje mají pouze umyvadlo, koupelny a toalety jsou společné.

Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Domácí zvířata jsou povolena, poplatek: 300 CZK/noc.

Služby
Hotelová recepce je otevřená nonstop. Parkování ve vnitřním dvoře stojí 350 CZK/den. Na požádání: praní a čištění osobního prádla. Na recepci je k dispozici centrální trezor pro naše hosty a malá prodejna suvenýrů. Máme také úschovnu zavazadel.

Restaurace Titanic
Restaurace se podobá pařížskému restaurantu U Maxima. Náš šéfkuchař připravil speciální menu, která obsahuje české francoizské a mezinárodní speciality. Z restauraci lze projít do luxusního salónku, který je ideálním místem pro privátní večeře a pro menší obchodní setkání.

Kavárna Evropa
Kavárna má bohatou nabídku čajů, káv, alkoholických i nealkoholických nápojů, dortů a dezertů.

Tradicionální Česká Restaurace
Starošeká rastaurace se nachází v suterénu hotelu. Nabízíme moderní a tradicionální česká jídla a domácí české pivo.

Historie Hotelu Evropa
Historie hotelu sachá až do roku 1889. Poprve se hotel jemnoval "U Arcivévody Štěpána". Později celý hotel přebudován do stylu secese architekty Bedřichem Bendelmayerem, Aloisem Dryákem, Bohumilem Hübschmannem a Janem Letzelem. Od té doby Hotel Evropa je jeden z nejvýznámějších architektonických památek Prahy. V této budově se nátáčelo několik filmů, jako třeba Mission Impossible s Tomem Cruisem.

Ceny:

Měnový konvertor


standard***  jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový 
v celém roce
44
59
74
90
slivestr
90
120
150
180economy**  jednolůžkový bez koupelnu a wc  dvoulůžkový bez sprchou a wc  trojlůžkový bez koupelnu a wc 
v celém roce
680 CZK
1080 CZK
1380 CZK


Cena obsahuje snídani a daně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}