ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel U Tří Čápů


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Tomášská 20, CZ-118 00 Praha 1, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: utricapu@mail.ohp.cz

-

Hotel U Tri Capu Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * buffet breakfast * restaurace * bar * klimatizace * minibar * trezor * telefon * TV * internet * room service * konferenční místnost * laundry


Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha Hotel U Tri Capu Praha

Popis:

Vítáme Vás v nově otevřeném luxusním boutique hotelu v Praze, v Domě U Tří Čápů. Nabízíme ubytování v jedinečném prostředí. Hotel byl navržen architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně. Při rekonstrukci objektu byl kladen hlavní důraz na použití čistých linií a kombinací přírodních materiálů, kovu, kamene, skla a dřeva. Budete velmi překvapeni při vstupu do hotelu, ve kterém tvoří hlavní dominantu recepční pult zhotovený z podsvětleného řezaného kamene. Další specialitou hotelu je panoramatický výtah. Hotel je situován v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací. Význam pojmenování domu U Tří Čápů má svůj hlubší smysl. Čáp býval nositelem dobrých zpráv a š?astného domova. Jsme si jisti, že se budete během svého pobytu v hotelu Dům U Tří Čápů cítit jako doma.

Pokoje
Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Všechny pokoje poskytují moderní komfort, ale zároveň uchovávají historickou atmosféru. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně.

Standardní jednolůžkové pokoje nabízejí nádherný výhled na Pražský Hrad a mají luxusní koupelny. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, bezdrátovým připojením na internet WIFI, satelitní TV s LCD obrazovkou, minibarem a safe. Sekretářské služby jsou v recepci, kde je rovněž možnost zapůjčení počítače.

V některých dvoulůžkových pokojích jsou dřevěné malované stropy, které vám připomenou barokní původ domu. Pokoje jsou vyzdobeny originálními grafikami známého českého umělce Adolfa Borna. Pokoje jsou vybaveny stejně jako jednolůžkové pokoje, pouze postel je manželská. Rozměr dvoulůžkového pokoje je cca 22m2. V dvoulůžkových pokojích De Luxe je sedací část a rozměr těchto pokojů je až 46m2.

Restaurace
Přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, nacházející se v kouzelném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem... Moderní design interiéru je citlivě zasazen do prostředí historického domu U Tří Čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. Pochutnat si můžete na tradiční české kuchyni, ale i specialitách francouzské kuchyně. Kulinářské umění doplňují vína světových značek.

Služby
24 hodinová recepce, lobby bar, klimatizace, room-service, konferenční místnost pro 28 osob, sekretářské služby, fax, safe, internet, praní prádla. Parkování je možné v nedalekých garážích. Přije?te do hotelu a my Vaše auto zaparkujeme v garážích a na Vaše přání Vám ho přistavíme. Cena je 550,- CZK za noc (cca 22,-- Euro). Dovolujeme si Vás upozornit, že při případném příjezdu po 19. hodině jsme nuceni ještě naúčtovat příplatek za zaparkování vozu ve výši 300,- Kč.

Doprava z letiště
Dovolujeme si Vám nabídnout transfer z letiště do hotelu a při odjezdu zpět na letiště. K dispozici jsou osobní auta i minibusy. Velikost pokoje: 40 čtverečních metrů Velikost/i postele/-í: 1 Manželská , 1 Mimořádně velká manželská.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  dvoulůžkový
de Luxe 
 Transfer z letiště
1-4 
sezóna I
02.01. - 31.003.
01.11. - 07.12.
11.-26.12.
119
132
159
22
sezóna II
08.-10.12.
143
159
190
22
sezóna III
01.04. - 09.06.
01.09. - 31.10.
168
187
224
22
sezóna IV
10.06. - 31.08.
154
171
205
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}