ONLINE HOTELS PRAGUE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Seznam 4-hvězdičkových hotelů v Praze - Page 6Hotel Eurostars David

Adresa: Náplavní 6, CZ-120 00 Praha 2
Ceny: 52-122 EURO
Průměrné hodnocení: 8.8 - Skvělé

Čtyřhvězdičkový Hotel Eurostars David se nachází na Praze 2, pouze 15 minut chůze od Karlova mostu. Nabízíme pohodlné pokoje, posilovnu, saunu a bouhatou bufetovou snídani.
Hotel Eurostars David
Hotel Seifert

Adresa: Koněvova 8, CZ-130 00 Praha 3
Ceny: 43-117 EURO
Průměrné hodnocení: 7.8 - Dobré

Čtyřhvězdičkový Hotel Seifert se nachází na Praze 3 nedaleko od Václavského náměstí a v blízkosti Vítkova. Nabízíme moderní pokoje, 24 hodinovou recepční službu, bezplatný internet, bezpečné parkování a Internetový terminál v hotelové lobby.
Hotel Seifert
Hotel Aida

Nepotřebujete žádnou kreditní kartu!

Adresa: Kubišova 1953/23, CZ-180 00 Praha 8
Ceny: 28-68 EURO
Průměrné hodnocení: 7.4 - Dobré

Čtyřhvězdičkový Hotel Aida se nachází na Praze 8, pouze 15 minut metrem od centru (Václavské náměstí: 5 stanice). Nabízíme elegantní pokoje s LCD-TV a bezplatný Internet.
Hotel Aida
Hotel Mucha

Umístění: historické centrum

Hotel Mucha je čtyřhvězdičkový hotel na Praze 1, jen pár kroků od Staeoměstského náměstí, Václavského náměstí a nákupního centra Na Poříčí. Nabízíme pohodlné pokoje vybaveny antikovým nábytkem a přístrojem na přípravu kávy/čaje. Některé pokoje josu klimatizované.
Hotel Mucha
Hotel Louis Leger

Adresa: Legerova 1876/9, CZ-120 00 Praha 2
Ceny: 24-85 EURO
Průměrné hodnocení: 7.3 - Dobré

Luxusní, čtyřhvězdičkový Hotel Louis Leger se nachází na Praze 2 v blízkosti Václavského náměstí a Národního Muzea. Nabízíme vám italskou restauraci, bezblatný Wi-Fi na pokoji a parkovací místa v garáži. Stanice metra "I. P. Pavlova" (trasa C) je pouze 300 meterů od nás.
Hotel Louis Leger
Hotel Waldstein

Umístění: historické centrum

Čtyřhvězdičkový Hotel Waldstein se nachází na Praze 1, pouze pár kroků od Karlova mostu a od Staroměstského náměstí. Pražský hrad a další důležité památky města jsou také v bílzkosti. Historie budovy sahá až do 14. století. Nabízíme komfortní pokoje a bezplatný WiFi je k dispozici v celém hotelu.
Hotel Waldstein
Hotel Perla

Umístění: historické centrum

Renovovaný Hotel Perla se nachází na Praze 1, pouze pár kroků od Václavského a od Staroměstského náměstí. Nabízíme klimatizované pokoje, kavárnu, bar, saunu, posilovnu a konferenční místnost. Bezplazný, bezdrátový Internet je k dispozici v pokojích a ve veřejných prostorách hotelu.
Hotel Perla
Hotel Archibald

Umístění: historické centrum

Čtyřhvězdičkový Hotel Archibald se nachází v centru Prahy (Malá Strana, Praha 1), pouze pár kroků od Karlova mostu. Historie budovy sahá do období 16. století. Pokoje hotelu mají výhled na máměstí Na Kampě nebo na Vltavu.
Hotel Archibald
Hotel Archibald City

Umístění: historické centrum

Čtyřhvězdičkový Hotel Archibald City se nachází v samém centru Prahy, jen 150 metrů od Václavského náměstí a 400 metrů od stanice metra (trasa A a C) Muzeum. Nabízíme elegantní, klimatizované pokoje s bezplatným, bezdrátovým internetem a parkovací místa.
Hotel Archibald City
Hotel Constans

Umístění: historické centrum

Čtyřhvězdičkový Hotel Constans se nachází v historickém centru Prahy na Malé Starně. V okolí můžete navštívit ostrov Kampa, Pražský hrad, Karlův most a další zajímavosti.
Hotel Constans
Rezidence Vyšehrad

Adresa: Lumírova 1715/33, CZ-190 00 Praha 4
Ceny: 129-189 EURO
Průměrné hodnocení: 8.9 - Skvělé

Čtyřhvězdičková Rezidence Vyšehrad se nachází přímo pod Vyšehradem na Praze 4. Nabízíme luxusní, stylové apartmány pro krátký i dlouhý pobyt. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Pro naše hosty dále nabízíme bezplatný Internet, vstup do sauny a do posilovny.
Rezidence Vyšehrad
Residence Karolina

Adresa: Karolíny Světlé 303/4, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 92-185 EURO
Průměrné hodnocení: 9.4 - Fantastické

Čtyřhvězdičková Residence Karolina nabízí apartmány na Praze 1, pouze 600 metrů od Staroměstského náměstí. Prostorné apartmány jsou umístěny v 5 patrech. V budově je k dispozici také výtah. Všechny apartmány jsou klimatizované a jsou vybavené bezplatným připojením k internetu.
Residence Karolina
Royal Residence Hotel Ungelt

Adresa: Malá Štupartská 646/1, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 79-169 EURO
Průměrné hodnocení: 8.8 - Skvělé

Čtyřhvězdičkový Royal Residence Hotel Ungelt se nachází na Starém městě (Praha 1), pouze 80 metrů od Staroměstského náměstí. Nabízíme luxusní ubytování v apartmech. Hotel je obklopen historickými památkami a protknutém obchodními centry i sídly významných společností.
Royal Residence Hotel Ungelt
Marriott Executive Apartments - Longin Center

Adresa: V tůních 1358/9, CZ-120 00 Praha 2
Ceny: 45-270 EURO
Průměrné hodnocení: 8.8 - Skvělé

Čtyřhvězdičkový Marriott Executive Apartments - Longin Center se nachází na Praze 2 v blízkosti Václavského náměstí. Objekt je spojen s Longin Center Office Complex. Naše apartmány jsou ideální pro dlouhý nebo krátký pobyt. Na konci dne si můžete odpočinout v bazénu, sauně nebo pořádně protáhnout ve fitness centru.
Marriott Executive Apartments - Longin Center
Hotel Pod Věží

Adresa: Mostecká 58/2, CZ-118 00 Praha 1
Ceny: 78-158 EURO
Průměrné hodnocení: 9.4 - Fantastické

Čtyřhvězdičkový Hotel Pod Věží se nachází na Praze 1 (Malá Strana), přímo u Karlova mostu. Historie budovy sahá až do 12. století. Nabízíme unikátní atmosféru, útulné pokoje a malebné prostředí.
Hotel Pod Věží
K+K Hotel Fenix

Adresa: Ve Smečkách 596/30, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 100-175 EURO
Průměrné hodnocení: 8.6 - Skvělé

K+K Hotel Fenix je exkluzivní, čtyřhvězdičkový hotel v samém centru Prahy (Praha 1), pouze pár kroků od Václavského náměstí. Náš hotel nabízí ideální ubytování, centrální umístění, bezplatný internet, saunu a posilovnu pro turisty i pro obchodní klienty.
K+K Hotel Fenix
Best Western Premier Hotel Kinsky Garden

Adresa: Holečkova 403/7, CZ-150 00 Praha 5
Ceny: 50-105 EURO
Průměrné hodnocení: 8.5 - Dost dobré

Čtyřhvězdičkový Best Western Premier Hotel Kinsky Garden se nachází na Praze 5 (Malá Strana) naproti Kinského zahrad. Hotel nabízí elegantní pokoje v budově z 19. století.
Best Western Premier Hotel Kinsky Garden


Page 1 - Page 2 - Page 3 - Page 4 - Page 5 - Page 6

www.ohp.cz