ONLINE HOTELS PRAGUE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Seznam 3-hvězdičkových hotelů v Praze - Page 5Best Western Hotel Páv

Adresa: Křemencova 13, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 42-112 EURO
Průměrné hodnocení: 8.2 - Dost dobré
Tříhvězdičkový Best Western Hotel Páv se nachází na Starém městě (Praha 1) nedaleko od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Historie hotelu sahá do roku 1806, kdy byl nazíván "U tří kosů". V blízkosti hotelu se nachází Národní divadlo a palác Žofín. Vedle hotelu najdete pivovar U Fleků.
Best Western Hotel Páv
Hotel Florentina

Adresa: Dvořákovo nábřeží, Přístaviště 7, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 35-70 EURO
Průměrné hodnocení: 8.1 - Dost dobré
Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2008. Na palubě se nachází 50 kajut, restaurace, bar a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Pražský hrad. Vynikající poloha umožní snadnou dostupnost historického centra města.
Hotel Florentina
Residence Bene

Adresa: Dlouhá 721/48, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 26-99 EURO
Průměrné hodnocení: 7.9 - Dobré
3* Residence Bene se nachází na Praze 1 na rohu ulic Dlouhá a Benediktská. V blízkosti najdete Prašnou Bránu, Náměstí Republiky, obchodní dům Kotva a nové nákupní centrum Palladium.
Residence Bene
Hotel-Pension Alabastr

Umístění: historické centrum
Tříhvězdičkový Hotel-Pension Alabastr se nachází přímo v centru Prahy, 5 minut pěšky od Václavského náměstí. Nabízíme útulné pokoje s Wi-Fi (bezplatný) a kuchyňkou, hezkou zahrádku, bezpečnost a kontinentální snídani (přeneseme na pokoj).
Hotel-Pension Alabastr
Residence Tábor

Adresa: Táboritská 3/913, CZ-130 00 Praha 3
Ceny: 35-89 EURO
Průměrné hodnocení: 7.4 - Dobré
Tříhvězdičkový Residence Tábor se nachází na Praze 3 (Žižkov), pouze 15 minut tramvajem od Václavského náměstí. Celá budova byla rekonstruována letech 2002 - 2003.
Residence Tábor
Chopin Hotel Prague City

Umístění: historické centrum
3-hvězdičkový hotel Chopin se nachází na Praze 1, v snadném dosažení je Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Národní divadlo, opera a Pražský hrad. Naše centrální umístění, klimatizované pokoje, volný přístup k internetu, konferenční místnost činí z hotelu Chopin skvělou volbou jak pro obchodní cestující tak i pro turisty.
Hotel Chopin
Boat-Hotel Florentina

Umístění: historické centrum
Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2008. Na palubě se nachází 50 kajut, restaurace, bar a prostorná sluneční terasa. Hosté se mohou těšit krásným výhledem na Pražský hrad.
Hotel Chopin
Hotel Atlantic

Umístění: historické centrum
Hotel Atlantic je tříhvězdičkový hotel na Praze 1. Stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) je pouze 100 metrů od hotelu. Nabízíme pokoje s bezplatným Wi-Fi a také speciálně zařízené pokoje pro tělesně postižené.
Hotel Atlantic
Pension U Lilie

Umístění: historické centrum
Pension U Lilie je tříhvězdičkový, rodinný pension na Praze 1, pouze pár kroků od Karlova mostu a Královské cesty. Nabízíme prostorné pokoje, společenskou místnost ve které je k dispozici internet pro hosty a bezplatný bezdrátový připojení na internet v celém hotelu. Máme také italsou restauraci s širokým výběrem českých vín.
Pension U Lilie
Hotel Bílý Lev

Adresa: Cimburkova 20, CZ-130 00 Praha 3
Ceny: 30-82 EURO
Průměrné hodnocení: 8.2 – Dost dobré
Hotel Bílý Lev je tříhvězdičkový hotel na Praze 3 v blízkosti Václavského náměstí. Nabízíme komfortně vybavené pokoje, bezplatný Internet v lobby, bezpečné parkoviště a bufetovou snídani.
Hotel Bílý Lev
Hotel U Kříže

Umístění: historické centrum
Tříhvězdičkový Hotel U Kříže se nachází v srdci Malé Strany, 300 metrů od Karlova mostu (praha 1). Důležité památky Prahy jsou pouze pár kroků od nás. Historie hotelové budovy sahá až do 16. století. Nabízíme parkovací místa v garáži, klimatizované pokoje a 15% slevu v hotelové restauraci Trattoria Amedeo.
Hotel U Kříže
Hotel Alexandra

Umístění: historické centrum
Hotel Alexandra je klidný, tříhvězdičkový hotel v Roztokách u Prahy (8 km). Náš rodinný hotel nabízí pohodlné pokoje, konfernční místnost, klidné prostředí a bezplatné parkování. Hotel Alexandra je ideální místo i pro skupiny.
Hotel Alexandra
Hotel & Hostel Little Quarter

Umístění: historické centrum
Tříhvězdičkový Hotel & Hostel Little Quarter se nachází v Nerudově ulici na Praze 1 (Malá Strana) přímo na známé Královské cestě. Nabízíme levné a centrální ubytování hlavně pro mladé hosty. Pokoje ve vyšších patrech a letní terasa nabízejí nádherný výhled na Petřín. Hlavní památky, obchody, restaurace, kavárny jsou jen pár kroků od nás.
Hotel & Hostel Little Quarter
Hotel Royal Plaza

Adresa: Římská 71/4, CZ-120 00 Praha 2
Ceny: 65-134 EURO
Průměrné hodnocení: 7.5 - Dobré
Tříhvězdičkový Hotel Royal Plaza nabízí ubytování na Praze (Vinohrady), pouze 100 metrů od Václavského náměstí. Hlavní památky města jsou jen pár kroků od nás: Národní muzeum, Prašná brána, Staroměstské náměstí, Karlův most, Nárdoní divadlo, Pražský hrad?Náš hotel je idální pro turisty, kteří heldají dostupné a centrální ubytování v Praze.
Hotel Royal Plaza
Residence & Restaurant 7 Angels

Adresa: Jilská 451/20, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 69-139 EURO
Průměrné hodnocení: 7.6 - Dobré
Tříhvězdičková Residence & Restaurant 7 Angels se nachází v samém srdci Starého města, pouze pár kroků od Staroměstského náměstí a od Karlova mostu. Historie budovy sahá až k roku 1411. Ke klimatizované hotelové restauraci patří i letní terasa a příjemná zahrádka.
Residence & Restaurant 7 Angels
Hotel Koruna

Adresa: Opatovická 168/16, CZ-110 00 Prága 1
Ceny: 59-99 EURO
Průměrné hodnocení: 6.8 - Příjemné
Hotel Koruna se nachází v Prahy 1 na tichém místě nedaleko Národního Divadla, Václavského náměstí, Václavského náměstí, Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Známí pivovar a pivnice "U Fleků" je pouze 100 metrů daleko od hotelu.
Hotel Koruna
Hotel Meran

Adresa: Václavské náměstí 27, CZ-110 00 Praha 1
Ceny: 39-119 EURO
Průměrné hodnocení: 8.2 - Dost dobré
Hotel Meran je renovovaný 3* hotel v srdci Václavského náměstí (Praha 1) a v blízkosti Starého města. Historie hotelu sahá do začátku 20. století, když budovu postavyla rodina Hájek.
Hotel Meran
Hotel Braník

Adresa: Pikovická 199, CZ-140 00 Praha 4
Ceny: 25-65 EURO
Průměrné hodnocení: 6.6 - Příjemné
Hotel Braník se nachází přímo na břehu Vltavy na Praze 4, nedaleko centra. Hotel byl nedávno kompletně renovován.
Hotel Braník


Page 1 - Page 2 - Page 3 - Page 4 - Page 5

www.ohp.cz