ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Penzion Fan


Kategorie: * * *
město / kraj: Karlovy Vary
Adresa: U Trati 57/5, 360 04 Karlovy Vary, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: fan@mail.ohp.cz

-

Pension Fan


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* non-smoking rooms * laundry * internet


Pension Fan Pension Fan Pension Fan Pension Fan Pension Fan Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary Pension Fan Karlovy Vary

Popis:

Penzion Fan je dvouposcho?ová budova bez výtahu v Karlových Varech, čtvrťBohatice.

Je zde 12 dvoulůžkových pokojů. Na požádání je možné použít dvoulůžkový pokoj jako jednolůžkový. Ve všech pokojů najdete prostorné lůžky s antialergickými polštáři a přikrývkami, koupelnu se sprchou a WC, předsíň se zabudovanými skříněmi, kuchyňskou linku a základní kuchyňské nádobí k přípravě jednoduchých teplých i studených jídel a nápojů, chladničku, kávovar, elektrickou plotýnku, rádio s budíkem, venkovní žaluzie, bezpečnostní řetízek a kukátko ve dveřích, připojení na internet, SAT-TV .

Parkovat můžete v uzavřené části dvora nebo v garáži (za úplatu). Nabízíme také úschovnu kol a lodí.

Služby: antialergické polštáři a přikrývky, koupelna se sprchou a WC, předsíň se zabudovanými skříněmi, kuchyňská linka a základní kuchyňské nádobí k přípravě jednoduchých teplých i studených jídel a nápojů, chladnička, kávovar, elektrická plotýnka, rádio s budíkem, venkovní žaluzie, bezpečnostní řetízek a kukátko ve dveřích, připojení na internet, SAT-TV, parkovací možnost, úschovna lodí a kol, možnost praní a žehlení

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový pro 1 osobu  dvoulůžkový  přistýlka  parkoviště  snídaně 
nízká sezóna
01.01. - 30.04.
01.10. - 31.12.
24,5
33
13,5
3
3
hlavní sezóna
01.05. - 30.09.
34,5
46
13,5
3
3


Cena ne obsahuje snídani.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}